Serwis drukarek laserowych

NETLAND Computers – drukarki laserowe – serwis drukarek laserowych HP i innych marek.
Serwis drukarek laserowych HP i innych marek obejmuje jednorazowe naprawy jak również abonamenty serwisowe, czyli długoterminowe umowy uwzględniające konserwację, serwis, zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne (tusze do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych itp.) i inne usługi. Wysokość abonamentów na serwis drukarki laserowej uzależniona jest od liczby urządzeń drukujących w firmie oraz średniej ilości zadrukowanych stron. Oczywiście im liczby te są wyższe, tym cena jednostkowa niższa. W przypadku objęcia serwisem wielu intensywnie eksploatowanych drukarek laserowych możliwa jest negocjacja cen.
Należy zaznaczyć, że okresowe wykonywanie konserwacji wyraźnie zmniejsza awaryjność drukarek, a w efekcie powoduje obniżenie kosztów napraw. Regularne przeglądy zapewniają komfort użytkowania sprzętu i ograniczają niespodziewane usterki. Zalecane interwały serwisowe w zależności od typu drukarki oraz warunków pracy to od 15 do 30 tysięcy kopii. Konserwacje w znaczącym stopniu wydłużają żywotność i wydajność materiałów eksploatacyjnych. Zaniedbany sprzęt przestaje być wydajny, jak również narażony jest bardziej na uszkodzenia wewnętrznych części.

Zasięgiem działania serwis drukarek obejmuje województwo wielkopolskie, Wrocław oraz Łódź. Świadczymy kompleksowe usługi dla firm i instytucji w zakresie serwisu, konserwacji i napraw urządzeń biurowych, regularnie dostarczamy materiały eksploatacyjne: tonery i tusze do drukarek, farby, żele, papier, itp.

SERWIS DRUKARKI – NASZA OFERTA

 • Naprawy indywidualne – realizujemy naprawy indywidualnych klientów.
 • Abonament serwisowy – możliwość podpisania umowy na dłuższy okres, klient opłaca ustaloną miesięczną stawkę, która zapewnia mu stały nadzór serwisantów nad urządzeniami.
 • Abonament serwisowy + zaopatrzenie – na życzenie klienta umowa serwisowa może zostać poszerzona o dostarczanie materiałów eksploatacyjnych.
 • Oferta „Cena strony” – klient płaci określą stawkę za każdą wydrukowaną stronę i absolutnie nic więcej go nie interesuje, serwis czuwa nad dostarczeniem tonerów w odpowiednim czasie i właściwym funkcjonowaniem drukarki.
 • SERWIS DRUKARKI LASEROWEJ

 • ocena stanu urządzenia i awarii,
 • konserwacja drukarki laserowej:
 • - czyszczenie układu optyki skanera,
  - konserwacja bloku utrwalania,
  - konserwacja układu pobierania i transportu papieru,
  - czyszczenie obudowy oraz filtrów wentylatorów,
  - opróżnianie zbiornika na zużyty toner (jeśli występuje),
  - aktualizacja w kodach serwisowych liczników oraz powiadomień konserwacyjnych (jeśli występują),
  - aktualizacji firmware,
 • wymiana zniszczonych części.
 • Profesjonalny serwis drukarki sprawi, że urządzenie będzie działało jak nowe. Regularnie wykonywana konserwacja drukarek poprawia jakość pracy i obniża prawdopodobieństwo nieprzewidzianych i zaskakujących napraw. Nasi, doskonale wykwalifikowani specjaliści naprawią najnowsze urządzania, ale poradzą sobie również ze sprzętem starszym.


  W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

  Tonery Tusze Kalisz
  ul. Wrocławska 35-37, 62-800 Kalisz
  tel. / fax: 62 / 753-48-67
  InfoLinia: 0-801-000-206
  info@tonerytusze.kalisz.pl
  www.tonerytusze.kalisz.pl